První koupelnu jsme realizovali svým známým a první zakázku na rekonstrukci koupelny klientům v roce 1995, pak už další a další… Od té doby provádíme návrhy, realizace a rekonstrukce koupelen, wellness zařízení, sanitárních a balneo prostor pro soukromou a firemní klientelu u nás i na náročných trzích v zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko).
Specializujeme se na nadstandardní koupelny, spolupracujeme se špičkovými výrobci v EU, USA a Japonsku, dovážíme si zboží a tak dokážeme snížit jak ceny tak i dodací termíny. K našim dodavatelům patří renomované firmy jako Antonio Lupi, Decor Walther, Devon & Devon, Dornbracht, Duravit, Duscholux, Gessi, Hansgrohe, Keuco, Kohler,Lasvit, Philips, THG Paris, Toto, Villeroy & Boch a Zehnder. Dále dobří a prověření výrobci a zpracovatelé skla, křišťálových lustrů, břidlice, mramoru, dřevěných masivních podlah, kovolijci, kovotepci, kameníci, umělečtí skláři a restaurátoři. Preferujeme vysoký podíl lidské práce, individuální návrhy, následné realizace unikátních předmětů – to dokáží ocenit i naši klienti. Máme své architekty a designéry, spolupracujeme s renomovanými ateliéry, spolehlivými projektanty, profesanty, montážníky a stavebními firmami. Zajistíme i příslušné facitity services.
Snažíme se pracovat podle Vašich přání, požadavků a realizujeme Vaše představy. Od návrhu, objednávky zboží, smlouvy o dílo až po vlastní realizaci. Zázraky dělá Bůh, politici Vám slíbí cokoliv, my si ale stojíme za svými slovy i činy a potřebujeme alespoň 4 týdny času od návrhu a podpisu smlouvy k vlastní realizaci – ta trvá cca. dva týdny podle velikosti a náročnosti projektu, závisí ale také na dodacích termínech zařizovacích předmětů, přípravě inženýrských sítí, dodržení technologie výstavby, získání stavebního povolení, souhlasu památkářů atd.
Sledujeme trendy v oboru koupelen a jejich designu včetně moderních technologií. Navštěvujeme pravidelně veletrhy (ISH Frankfurt, Cersaie Bologna), jezdíme za výrobci i s našimi architekty.
Koupelna patří dnes k nejdražším ale i nejintimnějším místům Vašeho sídla, měla by Vás reprezentovat a současně i dodat potřebnou energii na nadcházející den i uvolnění po něm.
Naším cílem je, aby Vaše nová koupelna byla v nejvyšší kvalitě, aby splnila Vaše představy. Každý náš klient začíná i končí svůj úspěšný den v dokonalé koupelně, v místě nejen pro osobní hygienu, ale v prostoru pro osobní relax a setkání s nejbližšími.
Realizujeme stylové a luxusní koupelny náročným klientům u nás a na prestižních trzích v EU.
We realize style and luxury bathrooms in the most prestigeous and challenging countries of the EC.
Wir realisieren Stil- und Luxusbadezimmer in den renommiertesten und anspruchsvollsten Ländern der EG.

Náš tým se představuje

Jsme kolektiv, který se nevyhýbá žádným výzvám. Jsme tu. Jsme připraveni...

Hanka Zlámalová

specalistka na sw


Mým heslem je "když nemůžeš, tak přidej".

Robin Holý

vedoucí


Vedu dobře a vedu rád.

Bára Okrouhlíková

personalistka


Podívej se mi do očí a já ti řeknu, jaký jsi.

Sandra Albrechtová

handywoman


Ordnung muss sein.

Musíme si pomáhat

Jste pro nás vždy na prvním místě. Zastavte se na dobrou kávu. Budeme se vám věnovat.